קולקציה

"מילוי מצמר אנגורה, רקמה בחוטי זהב… כל היופי של ציוד לחדרי שינה נמצא בפרטים הקטנים"

 

פייר אלמלק

מייסד לה מאזון דה לה ליטרי

 

תפיסתה של המיטה הבלגית

 

תפיסה חדשה של השינה עם ​המיטה הבלגית לפי פילד'ס המורכבת מהרכיבים הטבעיים הטובים ביותר. fyldsאיכות מעולה, חומרים טבעיים, עבודת יד, התאמה אישית, הכול תוך שמירה על כבוד האדם והסביבה. המזרנים של פילד'ס כוללים שכבת נוחות בלעדית העשויה משילוב מתוחכם של ארבעה סוגי צמר ופשתן. שכבה זו מונחת על מערכת פרוגרסיבית של קפיצים מבודדים המספקת תמיכה מאוזנת לכל הגוף.

 

מוצרי פילד'ס מורכבים בעבודת יד לפי טכניקות מסורתיות ועושים שימוש באריג יוקרתי בלגי משובח. בעלי המלאכה האמונים על מוצרים אלה הם אומנים בתחום המונעים על-ידי האהבה למקצוע שלהם.

 

info heading

info content


 

 

מערכות שינה צרפתיות

 

מפעל דוקל ליטרי הממוקם באזור בורגנדי בצרפת מייצר מוצרי ריפוד משנת 1935. מזרנים, בסיסי מזרנים,Ducal Literie ראשי מיטות ואביזרים שונים מרופדים בחומרי מילוי טבעיים ועשויים מבדים מפוארים, רקמות וסרטים איכותיים. בעלי המלאכה שלנו עושים שימוש בכלי עבודה מסורתיים, כגון מספריים מיוחדות לטקסטיל, מחטים עקומות ארוכות למלאכת הקפיטונז'. כל מוצר של דוקל ליטרי הוא תוצר של מסורת ארוכת שנים וקפדנות רבה.

 

המוצרים של דוקל ליטרי מתאפיינים בחומרים אצילים למען נוחות שינה בלתי מתפשרת על-פי ידע של שנים רבות! מאות קפיצים מפלדה מבודדים בשרוולים של טקסטיל נוחים, מילוי מצמר וסיבים טבעיים אחרים ובד ריפוד העשוי מאריג בלגי משובח מעניקים למזרן נוחות בלעדית. בקרת האיכות הקפדנית של החומרים ותהליכי הייצור מאפשרת לנו לספק מוצרים איכותיים שישרתו אתכם שנים רבות. דוקל ליטרי, אומן החלומות שלכם!

 

info heading

info content