מיטות ומזרנים בראשון לציון

רשת חנויות "מאזון דה לה ליטרי" הינה אחת מן הרשתות המובילות ביותר באירופה בתחום הריהוט לסלון ומערכות השינה. הרשת עצמה כוללת 350 חנויות המפוזרות ברחבי צרפת עם סניפים נרחבים בארה"ב ובאירופה.

מיטות ומזרנים בראשון לציון

הסניף הראשון של "מאזון דה לה ליטרי" בישראל נפתח בהרצליה והיה להצלחה מסחררת בתחום מערכות השינה. בעקבות הצלחה זו נפתח, בקול תרועה רמה, סניף שני וחדש הנמצא ברחוב לח"י 12 בראשון לציון, אשר ימשיך ויעורר חוויית שינה יוצאת דופן בעולם חדש של מערכות שינה אקסקלוסיביות הכוללות מיטות, מזרנים ייחודיים בדרגות שונות ואף מיטות מתכווננות לנוחיות מקסימלית תוך התחשבות טוטאלית בהרגלי שינה שונים.

המטרה הראשית של רשת חנויות "מאזון דה לה ליטרי" היא להעניק לקהל הלקוחות חוויית שינה איכותית בתחושה יוקרתית שתבטיח לכולם הגברה ושיפור איכות השינה כאשר הרעיון הנשגב העומד בראש הוא איכות שינה טובה אשר תיטיב עם גוף האדם על כל המבנה האנטומי שלו.

מערכות שינה יוקרתיות בראשון לציון

פייר אלמלק, מייסד רשת "מאזון דה לה ליטרי", מביא היבט ייחודי אשר מורה כי בני האדם מבלים כמעט שליש מן החיים שלהם במצב של שינה ומכאן הסברה כי חוויית שינה נכונה יכולה לא רק לשפר אלא גם להעניק איכות חיים נעלה יותר.

מיטות מתכווננות בראשון לציון

 

One Response to מיטות ומזרנים בראשון לציון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *