מזרן לטקס

איכות השינה שלנו נקבעת על פי פרמטרים רבים כמו בעיות בריאותיות, מצב פיזיולוגי של הגוף, איכות מיטות, עיצוב חדר השינה עם תאורה נכונה ועוד. אבל, המאפיין המרכזי אשר מעניק לנו שינה טובה, עמוקה, בריאה ומחדשת אנרגיות הוא המזרן שעליו אנו ישנים במשך שעות הלילה.

 

העולם של מזרנים חווה בשנים האחרונות שינויים רבים עם התקדמות והתפתחות הטכנולוגיה אשר מניבהמזרנים אורטופדיים עם חידושים רבים ומכירה בצרכים ובאפשרויות של אנשים הסובלים מבעיות בריאות כמו כאבי גב כרוניים, בעיות דום נשימה, אלרגיות למיניהם וכו'. המזרנים של פעם בהחלט לא דומים למזרנים של היום.

מזרון זוגי Natu Voluptate

מהו מזרן לטקס

 

מזרן לטקס הינו מזרן אשר השכבה העליונה שלו עשויה מחומר לטקס טבעי המופק מתחליב של צמחים מסוימים והמרכיבים שלו הם עמילנים, טאנין ושרף גומי של עצים טרופיים. בגלל היותו עשוי מחומרים טבעיים אשר אינם עוברים תהליך של יצירת תרכובת עם גופרית, הוא מומלץ מאוד לשימוש עבור אנשים הסובלים מאלרגיות למיניהם.

 

בחיי היומיום נעשה שימוש רב בלטקס – כפפות גומי, כיסויים סטריליים בבתי מרקחת ובתי חולים, לטקס נוזלי בעולם האיפור והבידור ועוד. השימוש בו כמוצר סטרילי הוביל לידי פיתוח של מזרנים דוחי אבק אנטי בקטריאליים כדי לשפר באופן ניכר את איכות השינה לאנשים הסובלים מאלרגיות תקופתיות, אסטמה של העור, אסטמה נשימתית, הפרעות נשימה ורגישויות נוספות.

 

הרכב מזרן לטקס

 

מזרני לטקס נמצאים במגוון של אפשרויות החל מהרכב מלא של מזרן ועד לשכבת נוחות עליונה העשויה לטקס המשלימה את אפקט השינה האיכותי ביותר.

 

ניתן להבחין בשני סוגים עיקריים של מזרנים המכילים לטקס: מזרן קפיצים ומזרן ללא קפיצים.

 

מזרן קפיצים המשלב לטקס

 

עבור מזרנים אלו מוחדר הלטקס בשכבות העליונות ובין הקפיצים. שכבת הלטקס העליונה נותנת את התמיכה הבסיסית לעמוד השדרה, לגב ולשרירים ומעניקה תחושת נוחות מירבית. רמות הקושי משתנות בהתאם לשכבות המוחדרות בין קפיצי המזרן ומאפשרות רמת אוורור גבוהה ועמידות לאורך זמן רב. מזרני קפיצים המשלבים לטקס מכילים כיסי קפיצים מבודדים ובכך נותנים ללטקס להגיע לאיכות נכונה.

 

מזרון לטקס Onea Physio

 

מזרן לטקס ללא קפיצים

 

זהו מזרן המורכב משכבות של לטקס בעובי משתנה עם ספוג וזאת במטרה להעניק למזרן יכולת אוורור גבוהה במיוחד, עמידות לאורך זמן ושימור הצורה הקיימת. הצפיפות של שכבות הלטקס משתנה ברמה העליונה וברמה התחתונה של המזרן כדי לקבוע את דרגת הקשיחות המשתנה שלו, שכן ישנם אנשים המעדיפים לישון על מזרן קשה לעומת אלו הרוצים דרגת קושי קלה או בינונית. מזרן לטקס ללא קפיצים הוא מזרן נושם בעל יכולת תמיכה אורטופדית מושלמת עם פתחי אוורור המפוזרים לכל אורכו כדי לשמור על שימוש אופטימלי בתנוחה הטבעית של הגוף.

 

מזרן לטקס מיועד לשימוש עבור כלל האוכלוסייה החל מילדים ועד לקשישים. המזרן מאגד בתוכו תכונות ייחודיות המתאימות באופן אישי לכל הצרכים הפיזיים של הגוף ובמיוחד לאלו הסובלים מבעיות אלרגיה שונות.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *