מזרן זוגי מומלץ

לבחור מזרן זו לא משימה פשוטה, ואם מדובר במזרן זוגי אז גם ההתלבטות היא כפולה. מה המזרן הזוגי המומלץ ולמה חשוב לשים לב?

מזרן לא קונים כל יום. או לפחות אנחנו שואפים למצב בו המזרן שלנו ישמש אותנו כמה שנים טובות לפני שהוא יתחיל להראות סימנים של הצורך בהחלפתו. בזמן הזה עולם המזרנים לא שוקט על שמריו וצועד קדימה עם פתרונות טכנולוגיים חדשים, יתרונות בריאותיים ופינוקים אינספור. לפני שבוחרים מזרן חדש כדאי מאוד להתעדכן ולהכיר מקרוב את החידושים. אז נתחיל מסקירה כללית קצרה של סוגי המזרנים שיש להכיר לפני שאתם רוכשים מזרן זוגי.

מזרני קפיצים

חלומות של כל ילד ואולי גם חלק מהמבוגרים – לקפוץ על מזרן שעשוי קפיצים. זו היא השיטה הוותיקה והמסורתית לייצור מזרנים שאולי יוצרת אצלכם אסוציאציה של מזרנים ישנים, אם כי לא בצדק. מזרני קפיצים של היום זה לא מה שהיה פעם, הטכנולוגיה השתנתה פלאים והפכה אותם לאיכותיים ועמידים לאורך זמן רב.

בגדול ניתן לחלק את מזרני הקפיצים לשני סוגם: קפיצים משולבים וקפיצים מבודדים.

מזרני קפיצים משולבים: כל הסלילי הקפיצים מחוברים במערכת אחת גדולה אשר מאפשרת תמיכה, גמישות ואחידות.

מזרני קפיצים לבודדים: כל קפיץ ארוז בכיס נפרד ואינו תלוי באחרים. מזרן קפיצים מבודדים מאפשר חלוקת משקל אופטימלית על פני שטח המזרן. יתרון נוסף של קפיצים מבודדים הוא בכך שהוא מגן על בן הזוג מקפיצות מיותרות, כל צעד של המזרן מתנהג אחרת, בהתאם לתנועות של מי שישן בו, ובצד השני לא מרגישים דבר.

איכות ואורך החיים של מזרני הקפיצים נמדדת בעיקר בכמות וצפיפות הסלילים.

מזרן זוגי

מזרני לטקס

לטקס הנו חומר טבעי אשר מופק מעץ הגומי. שכבת הלטקס במזרנים מספקת אלסטיות למוצר ולמעשה מרפדת אותו ומעניקה תמיכה אורטופדית נוספת. יתרון משמעותי אחר של מזרני לטקס הוא התכונה האנטי אלרגנית שלהם. בהיותו חומר טבעי, לטקס דוחה את קרדית האבק ומהווה פתרון מעולה עבור אנשים בעלי אלרגיות שונות.

מזרני ויסקו

חומר הויסקו או בשמו האחר "קצף הזיכרון" למעשה הגיע לעולם המזרנים מהחלל. הוא פותח על ידי סוכנות החלל האמריקאית עבור צורכי האסטרונאוטים ותעשיית המזרנים אימצה את הרעיון עבור מערכות השינה. חומר הויסקו עשה מהפכה בשוק המזרנים בזכות יכולתו להתרכך בהתאם לחום שפולט גופנו ובכך להתאים את צורת המזרן באופן מושלם לכל אחד אישית. המזרן כאילו "זוכר" את קימורי הגוף של האדם הישן עליו ובכך מבטיח פיזור משקל ותמיכה אופטימלית עבורו.

מזרן זוגי – מזרן לשניים

אז אם עד עכשיו הבנתם את הכל, התייעצתם עם המומחה והחלטתם מה המזרן הטוב ביותר עבורכם, בואו נסבך את זה עוד קצת. האם מה שטוב עבורך מתאים גם לבן או בת הזוג שלך? לכל אדם מבנה גוף, משקל הרגלי שינה וצרכים בריאותיים אחרים. המשמעות היא שרוב הסיכויים שתכונות המזרן המושלם של בן או בת הזוג שונים מאילה שטובים לך. אז מה עושים?

אם אתם אנשים ללא בעיות אורטופדיות או אחרות מיוחדות, סביר להניח שיועץ מזרנים מקצועי יוכל לעזור לכם להתאים את המזרן הזוגי שיעשה עבודה טובה עבור שניכם. הוא יעזור לכם לבחור את רמת הקושי, החומרים והטכנולוגיה בה עשוי המזרן שיענה על כל הצרכים. במקרים מיוחדים כאשר הצרכים של בני הזוג שונים לגמרי או אף הפוכים, תמיד ניתן לרכוש שני מזרני יחיד אשר מונחים בתוך מיטה זוגית אחת. זה מרגיש לגמרי ביחד, ואילו כל אחד מקבל בדיוק את מה שעושה לו הכי טוב.

מיטה זוגית עם שני מזרני יחיד

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *