חדר שינה יהודי – כל אפשרויות ההפרדה

לקטלוג מיטות יהודיות >

לכולנו מובן שאורח חיים יהודי דתי דורש התייחסות ותשומת לב אחרת. סדרי העדיפויות שונים, לוח הזמנים אחר וגם הבית נראה מעט אחרת מבית של משפחה חילונית. למרות האתגרים, כיום קיימים מנגנונים שונים העוזרים לשלב בין חיי הדת לשמירה על המסורת בטכנולוגיות החדישות ביותר ובכך לייצור אורח חיים נוח ונעים המתאים במיוחד עבור שומרי המצוות. דוגמא נפלאה לחידושים שעשו מומחים במיוחד עבור הקהל הדתי הוא חדר השינה היהודי, והמיטה היהודית בפרט.

מזרון זוגי Virtuoso Relaxation

מיטה יהודית

 

מיטה יהודית הינה מיטה זוגית לכל דבר המחולקת לשני מזרנים הניתנים להפרדה. מיטות יהודיות נוצרו מתוך האיסור בין בני זוג לישון באותה המיטה בזמן הנידה. המיטה היהודית היא חלק מן המסורת ומאורח חייהם של שומרי המצוות, אך במשך שנים הם היו צריכים להסתפק בחיבור מיטות יחיד או מנגנוני הפרדה לא נוחים ובעיתיים. כיום התעשייה מודעת לצרכיהם של שומרי המסורת ומציעה מגוון רחב של מיטות יהודיות כשרות עם מנגנוני הפרדה שונים. מעבר לכך, כיום מיטות יהודיות משולבות גם עם הטכנולוגיות המתקדמות ביותר ומשולבים בהם ארגזי מצעים רחבים, אפשרויות לכוונון וסוגי מזרנים שונים כולל מזרנים אורתופדיים. תוך הבנה וכבוד למשמעות הנידה והשלכותיה בחיי היומיום, מעוצבות כיום מיטות יהודיות ברגישות לצרכים של כל אחד מבני הזוג, ולאורח החיים הדתי בפרט.

 

החידושים בתחום

 

האתגר שקיבלו על עצמם מומחים בתחום ריהוט השינה, מניב תוצאות המאפשרות רמה חדשה של נוחות ותמיכה אורתופדית גם למחזיקי אורח חיים שאינו דתי. ההפרדה בין המזרנים במיטה היהודית העניקה אפשרות להתאים מיטה לכל אחד מבני הזוג לפי הנוחות וצרכים שלו ובאותה העת לשמור על אחידות ושיתוף שיש במיטה הזוגית שלא בזמן הנידה.

 

מיטה יהודית אורתופדית

 

מיטה יהודית אורתופדית היא מיטה יהודית סטנדרטית בעלת מזרונים למיטה יהודית אורתופדיים איכותיים הניתנים לבחירה. למעשה, אין סיבה שהטכנולוגיות החדשות בתחום לא ישתלבו במיטה היהודית הכשרה. ולכן כיום מיטות יהודיות מציעות מגוון רחב של מזרנים אורתופדיים בטכנולוגיות שונות על מנת לאפשר לקהל הדתי לחוות אורח חיים טוב יותר ולהימנע מבעיות נפוצות כמו כאבי גב. בנוסף לכך, בזכות יתרונות המיטה היהודית, יכול כעט כל אחד מבני הזוג לבחור את המזרן המתאים ביותר עבורו, בין אם מדובר על מזרן קפיצים מבודדים, מזרן לטקס, מזרן ויסקו עם ספוג זיכרון ועוד. מכיוון המזרן אינו זוגי, כל אחד מבני הזוג יכול לישון במשטח המותאם במיוחד עבורו ומציג את תמיכה ונוחות מקסימאלית עבור תכונות הגוף שלו, העדפותיו וצרכיו.

 

בסיס מיטה Ibiza

מיטה יהודית מתכווננת

 

על אותו הבסיס שוכנת גם המיטה היהודית המתכווננת. השילוב של החידוש החם ביותר בתחום השינה ביחד עם המסורת מייצר את המיטה היהודית המתכווננת המאפשרת תמיכה מלאה לגב. אפשרות הכוונון משדרגת את תפקידה של המיטה בחדר מרהיט לשינה בלבד לרהיט בעל אפשרויות רבות ומגוונות לפנאי ורוגע עם תמיכה אורתופדית. בדומה למיטה האורתופדית, גם במיטה המתכווננת המיטה היהודית נתנה את האפשרות ללכת צעד קדימה עם התאמת המיטה במיוחד לצרכי הלקוח והלקוחה, וכיום ישנן מיטות יהודיות המאפשרות התכווננות של מזרני כל אחד מבני הזוג בנפרד בכדי ליצור נוחות והתאמה מקסימלית לכל אחד מבני הזוג, תוך שמירה על המסורת ושדרוג חיי היומיום לאדם שומר המצוות.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *