הוט קוטור בחדר המיטות

שינה איכותית משפיעה רבות על הבריאות ובקצב החיים הקדחתני והלחוץ שינה טובה הינה אלמנט נוקב ביותר. איכות השינה של בני האדם מושפעת ממספר גורמים כמו תזונה נכונה, פעילות גופנית, רעש סביבתי ותאורה נאותה שנמצאים בחלל הבית בשעות הערב והלילה. חדר השינה הוא המקום שאליו אנו פונים כדי להפיג את מתחי היום כשהמיטה ובמיוחד המזרן הם אלה אשר יקבעו את איכות השינה ללילה.

 

אנשים מבלים כשליש מן החיים במיטה מה שהופך את המזרן לאביזר הכרחי שאותו יש לרכוש תוך התייעצות עם אנשי מקצוע מוסמכים. רכישת מזרן באה מתוך מחשבה לא רק על ההשתלבות העיצובית שלו כי אם גם על האיכות הגבוהה, העמידות והפונקציונאליות וזאת במטרה להעניק לגוף את הרוגע והיציבות הדרושים לאחר יום מתיש.

 

מתוך מחקרים מעמיקים שנערכו בתחום השינה עולה כי 80% מן האנשים סובלים מבעיות בריאותיות הנובעות משינה לקויה. סגנון חיים לחוץ בין אם הוא דינמי או סטטי מוביל לעלייה בכאבי גב והפתרון הראשוני לכך הוא רכישת מזרן מותאם באופן אישי לגוף האדם. הצרכים האישיים בשינה משתנים מאדם לאדם בהתאם לסגנון החיים וחלק מן השאלות העולות בעת בחירת מזרן נכון עוסקים במידת הקשיחות, בעיות פיזיות, נחירות, אלרגיות ועוד.

 

עולם של הוט קוטור

 

מזרנים, ספות נפתחות, כריות ומצעים הם האלמנטים המאחדים את חדרי השינה בחלל הביתי ומעבר לפונקציית הנוחות ניתן גם להכניס אליהם נופך שלם בעיצוב יוקרתי. חברת "מאזון דה לה ליטרי" מציעה לכם מזרנים, ראשי מיטות ובסיסי מזרנים באיכות יוקרתית מן המעלה הראשונה עם מערכות שינה ייחודיות המספקות תמיכה מקסימלית לכל הגוף בעזרת מערכת קפיצים מבודדים, שימוש בחומרים טבעיים, עבודת יד בכלים מסורתיים ועוד.

 

מעבר למזרנים, החברה מציעה גם ספות נפתחות בעלי מזרנים של 17 ס"מ בשונה מהנהוג כיום עבור חדרים קטנים יותר או כאשר עולה הצורך בספות אירוח הנפתחות למיטות. המזרנים הללו בעלי עמידות גבוהה במיוחד, בלאי נמוך והם מסוגלים ולהתקפל ולהיפתח ללא פגע.

 

ובנוסף לכך, החברה מספקת תחת קורת גג אחת את כל המוצרים המשלימים לחדר השינה כמו כריות, מצעים ושמיכות בעיצובים יוקרתיים במיוחד העשויים מבדים מפוארים, סרטים איכותיים, שכבות של צמר ופשתן בעבודת קפיטונז' מורכבת עם שילוב של בדי ריפוד בלגיים המעניקים למוצרים ולמזרנים איכות בלתי מתפשרת ועמידות לאורך זמן רב במראה מעודן ויוקרתי.

איכות ואחריות לאורך כל הדרך

 

חברת "מאזון דה לה ליטרי" מתמחה בריהוט לחדר השינה ומעניקה ללקוחותיה סיוע מקצועי על ידי מיטב העוסקים בתחום זה בעת הרכישה. בסניפי הרשת נמצאים מומחים שיעזרו לקהל הלקוחות להגיע אל המזרן הטוב ביותר והמותאם עבורם באופן אישי.

 

החברה מעניקה אחריות של 5 שנים בעת רכישת מזרן בנפרד ו – 10 שנות אחריות על מערכות שינה שלמות הכוללות בסיס מיטה ומזרן. המוצרים והחומרים אשר בהם משתמשים בחברת "מאזון דה לה ליטרי" הם מהמשובחים ביותר בעולם ובעלי איכות עיצובית יוקרתית בעמידות גבוהה ותחזוקה קלה ונוחה לאורך שנים.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *